Rejestracja telefoniczna 501 147 942
(pon-pt 12:00-18:00)

O mnie

Dr n. med. Janina Koźmińska – Sprawdzony Lekarz Laryngolog na Dolnym Śląsku.

Jako lekarz laryngolog od 25 lat pracuję w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu. Leczę moich pacjentów jako Starszy Asystent w Klinicznym Oddziale Laryngologicznym oraz równocześnie pełnię funkcję Kierownika Pracowni Badań Narządu Słuchu i Równowagi. 

W Szpitalu Wojskowym przeprowadzam operacje: uszu, nosa, gardła, krtani, zatok, migdałków moją równoczesną specjalizacją jest diagnostyka i leczenie zawrotów głowy, osłabienie słuchu i szumy uszne.

By jak najlepiej doradzać i leczyć chorych z zakresu laryngologii , co roku biorę udział w licznych szkoleniach, sympozjach oraz konferencjach naukowych. Stałe poszerzanie kompetencji medycznych oraz wiedzy z zakresu otolaryngologii jest według mojego przekonania nie dającym się zlekceważyć obowiązkiem lekarza wobec pacjentów. Moją stale aktualną wiedzę specjalisty laryngologa opieram w dużej mierze na licznych szkoleniach polskich jak i zagranicznych. Pozostaję we współpracy z innymi ośrodkami medycznymi dając swoim pacjentom możliwość leczenia w oparciu o najnowsze metody diagnostyczne i lecznicze otolaryngologii. W ostatnim dziesięcioleciu moja wiedza solidnego lekarza laryngologii była stale poszerzana i certyfikowana według wszelkich możliwych zagadnień z zakresu mojej specjalizacji.

II Ogólnopolska Konferencja
SZKOŁA OTOLARYNGOLOGII
VII Knaferencja Naukowo-Szkoleniowa
OTOLARYNGOLOGIA

Zjazd Naukowo-Szkoleniowy
OTOLOGIA 2011

XLIV Zjadz Polskiego Towarzystawa
Otolaryngologów, Chirurgów Szyi i Głowy

X Kurs Mikrochirurgii Ucha
“Nerw twarzowy w Otochirurgii”

XLIII Zjazd Polskiego Towarzystwa
Otolaryngologów, Chirurgów Twarzy i Szyi

XII Międzynarodowy Kurs Mikrochirurgii Ucha